Menu Zavřeno

Online webinář: Zelené investice

Nachhaltiges Investment

Webinář se přesouvá na podzim tohoto roku (2021). O přesném datumu vás budeme informovat.

Zelené investice, udržitelnost při investování… Konec tomu, čemu jsme byli doposud zvyklí? Přemyšlíte o zodpovědném investování svých úspor?

Jaký je současný trend a hlavně, jaké kroky můžeme učinit my, abychom cíleně a dlouhodobě zhodnotili své úspory?

V úzké spolupráci s GOETHE CENTRUM Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích bychom vám v rámci série webinářů rádi představili pana Heinze Bednara, prezidenta Asociace rakouských investičních společností (VÖIG), sdružení investičních a kapitálových společností v Rakousku, dne 16. června 2021 v 18:00 prostřednictvím MS Teams.

V předchozím roce dosáhly fondy a investiční řešení, která zahrnují nejen finanční, ale i ekologické a sociální aspekty, nového maxima. Nařízením EU o zveřejňování informací přináší Evropská unie do světa udržitelných investičních produktů novou strukturu. Víte, jak přemýšlet o nových možnostech? Můžeme na tyto výhody vůbec nějak dosáhnout? Jak se orientovat v otázkách investic v ekonomickém sektoru a na poli bankovnictví?

Zaregistrujte se do 14. června 2021 e-mailem na adresu melounova@konsulat-budweis.cz a potvrďte svoji účast. Dva dny před akcí Vám zašleme odkaz k účasti na online schůzce v MS Teams.

Těšíme se na Vaši účast!
Rakouský konzulát České Budějovice

Navštivte:
GOETHE CENTRUM Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích